Kierownik robót

Miejsce pracy:
województwo śląskie

Opis stanowiska:
– Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
– Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców,
– Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót
– Przygotowanie i zarządzanie budżetem kontraktu
– Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
– Koordynowanie pracy podległego zespołu.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo lub inżynieria środowiska
– Uprawnienia budowlane – instalacyjne w zakresie sieci wod-kan-gaz lub konstrukcyjno- budowlane
– Przynależność do izby branżowej
– Min. 5 lat doświadczenia w realizacji kontraktów budowlanych
– Prawo jazdy kat. B
– Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Stabilne warunki zatrudnienia
– Zdobywanie ciekawych doświadczeń
– Praca w zgranym i dynamicznym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)