Inżynier budowy

Miejsce pracy:
województwo śląskie

Opis stanowiska:
• Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej
• Przedmiary i obmiary robót,
• Współpraca z podwykonawcami,
• Wspomaganie pracy Kierownika budowy i Kierownika robót,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo / inżynieria środowiska
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), MS Project, Auto Cad
• Dobra organizacja pracy
• Doświadczenie na w/ w stanowisku mile widziane
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Zdobywanie ciekawych doświadczeń
• Praca w zgranym i dynamicznym zespole
• Umowa o pracę

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)