Aktualności

Podpisanie kontraktu na modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Tarnowie Podgórnym

23 września 2020 r., podpisano umowę z Tarnowską Gospodarką Komunalną TP-KOM sp. z o.o. na modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Tarnowie Podgórne. Wartość kontraktu to 35 mln zł brutto. Efektem tej inwestycji będzie podwojenie wydajności oczyszczalni (teraz w Tarnowie Podgórnym dobowo „przerabia” ok. 4 000 m3, a po modernizacji będzie to 8 000 m3). Wprowadzane rozwiązania to prawdziwy skok technologiczny, ponieważ zastosowany zostanie nowoczesny system napowietrzania (zamiast rusztowego z dołu – pęcherzykowe z góry), wyeliminowane zostaną zbiorniki zagęszczania i odwadniania osadów, a dłuższa i staranniejsza będzie obróbka ścieków. Zainstalowany system będzie dostosowany do zmieniającej się struktury ścieków, tzn. przeznaczony będzie na równi do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych.
Prace potrwają do końca 2021r.
Link do informacji na stornie Inwestora – kliknij

Ogłoszenie – Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowa 245m2

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię usługowo-handlową ok. 245 m2 znajdującą się w dogodnej lokalizacji przy ul. Świętego Jana Pawła II 11b, 43-170 Łaziska Górne w pobliżu trasy 81 Katowice-Wisła.
Oferowana przestrzeń stanowi część parteru budynku, posiada własny węzeł wodno-sanitarny, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację.
Wyposażona jest w dwa odrębne wejścia (pojedyncze i podwójne) z zewnątrz oraz bramę rolowaną umożliwiająca np. przyjęcie towaru lub wjazd samochodu osobowego.
W bezpośrednim sąsiedztwie parking na 4 samochody.
Powierzchnię można zaadoptować na potrzeby np. biura, sklepu, punktu usługowego.
Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych stanowi niewątpliwie dodatkowy atut miejsca.

Ogłoszenie – Usługi koparko-ładowarką CAT 428F2 z doświadczonym operatorem

Do wynajęcia koparko-ładowarka CAT 428F2 z doświadczonym operatorem.
Maszyna z 2018 r, posiada wszystkie stosowne badania. pozwolenia i ubezpieczenia.
Przykładowe możliwości wykonania prac:
– roboty kanalizacyjne
– roboty skarpowe
– rozładunki/załadunki
Na wyposażeniu:
– łyżka 610 mm (tylna)
– łyżka 305 mm (tylna),
– łyżka skarpowa sztywna 1600mm
– widły do rozładunku np. palet
Cena wynajmu do ustalenia – w zależności od miejsca i czasu wynajmu (minimum 1 tydzień).

Nowy kontrakt na rozbudowę stacji odwadniania osadów na oczyszczalni ścieków w Łaziskach Górnych

W dniu 06.11.2018r. została podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. z siedzibą w Łaziskach Górnych na „Zaprojektowanie i wykonanie rozbudowy stacji mechanicznego odwadniania osadu po stabilizacji tlenowej na oczyszczalni ścieków komunalnych „Wschód” przy ul. Południowej.”
Wartość robót wynosi: 2 689 000,00 zł.
Termin wykonania przedmiotu umowy to grudzień 2019r.

Kontrakt na modernizację oczyszczalni ścieków w Rawiczu podpisany

W dniu 10.09.2018r. został podpisany kontrakt na roboty budowlane pn. „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Rawiczu”.
Przedmiotem kontraktu jest kompleksowa modernizacja i rozbudowa oczyszczalni obejmująca roboty konstrukcyjno-budowlane, sieciowe, technologiczne, elektryczne i AKPiA oraz roboty remontowe.
Wartość robót wynosi 26.978.670 zł.
Termin wykonania to lipiec 2020r.

Realizacja kontraktu dla Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o.

MIKO-TECH Sp. z o.o. realizuje kontrakt: „Zaprojektowanie oraz kompleksowe wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji układu sieci wodno-kanalizacyjnych, ppoż., dróg, makroniwelacji, zieleni w ramach projektu Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o. – budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o.”
Aktualnie trwają prace projektowe. W marcu planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych.

Uwaga! Zmiana nazwy ulicy

Informujemy, że w adresie siedziby spółki zmieniła się nazwa ulicy z Świerczewskiego na Św. Jana Pawła II. Obecny adres to: ul. Św. Jana Pawła II 11b, 43-170 Łaziska Górne